Etiket - keçiören fabrika depolama

Keçiören Eşya Depolama

Keçiören Eşya Depolama Firması

Tarihi 1200-1300 yıllarına dayanan Keçiören, Kalaba (Galebe), Etlik ve Ovacık Köylerinin arazilerinin gelişmesinden sonra 1936 yılında Bucak (Nahiye) oldu. İlk Nahiye Müdürlüğü görevini Osman Bedrettin Yolga ifa etti. Sonrasında Mehmet Derviş Çiyiltepe, Ahmet Feridun Demir , Nafi Muharremgil, Osman Macit Atay , Suphi Günay ve Hakkı Tataroğlu Nahiye Müdürlüğü yaptı. 1984 Yılında İlçe Oldu Keçiören 1966 yılında Altındağ ilçesine bağlandı, 1984 yılında ilçe oldu. Keçiören’in ilçe belediye sınırları içinde 43 mahallesi olup ayrıca Keçiören ilçesi sınırları içinde kalan Alacaören, Kılıçlar, Gümüşoluk, Kösrelik, Kurusan, Saray, Sarıbeyler köyleri ile Bağlum ve Pursaklar beldeleri de ilçeye bağlandı. Keçiören ilçesi eşya depolama sektörü için oldukça önemli bir ilçedir. Ankara ilinin en kalabalık 2. ilçesi olan Keçiören ilçesi eşya depolama hizmetinin en fazla olduğu yerlerden bir tanesidir. Keçiören eşya depolama sektörünün en çok tercih edilen firması olan Süper depolama firması gerçekleştirdiği profesyonel hizmetler ile bölgenin en popüler firmalarından bir tanesi olmuştur. Oldukça büyük depolama alanı olan firmamızda istediğiniz büyüklükte bulunan depolarımızdan size lazım olan büyüklükteki depoyu en uygun fiyata kiralayabilirsiniz.Kurumsal Depolama Firması

Keçiören Fabrika Depolama Hizmeti

Ankara'nın en büyük depolama alanına sahip olan Süper depolama firması fabrikalara özel olarak sunduğu Keçiören fabrika depolama hizmeti ile eşyalarınız istediğiniz kadar güvenle depolarımızda saklaya bileceksiniz. Bölgenin en kaliteli ustalarını çalıştıran firmamız her müşteriye ayrı ayrı özel hizmet uygulamaktadır. Ne kadar eşyanız olursa olsun her eşyaya uygun olan depolarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Ankara ili ve ilçelerinde eşya depolama hizmeti denilince akla gelen ilk firma olan Süper depolama firması ile profesyonel depolama hizmeti alabilirsiniz.

Keçiören Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofisler eşya saklaması en fazla gereken yerlerden bir tanesidir. Özellikle çoğu işin evrak ile saklanması gereken ofislerde zaman geçtikçe evrakları saklayacak yer kalmamaktadır. Böyle durumlarda sizlere sunduğumuz Keçiören ofis eşyası depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Haftanın her günü kamera sistemi ile izlenen depolarımız oldukça güvenlidir. Evraklarınızı istediğiniz kadar güvenle ve kaybolmadan saklayabileceğiniz depolarımızın fiyatları da oldukça uygundur. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha fazla oku...