Etiket - depolama sincan

Sincan Eşya Depolama

Sincan Eşya Depolama Firması

Ankara ve çevresindeki höyüklerde yapılan kazıların hemen hemen hepsinde Roma ve Bizans dönemi eserlerine rastlanmıştır. Yine bu dönemin en önemli eserlerinden bazıları Augustos Tapınağı, Çankırı kapıdaki Roma hamamı, Julionus Sütunu, Direkli Yol, Eti yokuşundaki Bizans Şatosu vb. dir. Genç Roma ve Erken Bizans dönemi eserleri ise, Sincan’da kaya yerleşimleri olarak ortaya çıkar. Esenler köyünde aslan heykeli, üzüm tekneleri, İncilik köyünde bulunan küp ve sütunlar ile Saraycık köyündeki aslan heykeli, Yenikent Kesiktaştaki kaya oluşumu mezar ve mağaralar bu dönem eserlerindendir. Sincan ve köyleri Osmanlı döneminde küçük tipik Anadolu köyleridir. Dolayısıyla günümüze kadar ulaşabilecek mimari ve sanat değeri olan eserler çok fazla değildir. Sincan ve köylerine ait tarihi bilgileri, eski eserlerden çok yazılı kaynaklardan; Osmanlı kronikleri, tahrir defterleri, evkaf defterleri gibi arşiv defterlerinden elde edilmiştir. Sincan ve çevresi çok eski bir yerleşim yeri olup M.Ö 5500’lü yıllardan günümüze pek çok medeniyetin yaşadığı mekânlardan biri olmuştur. %00 bini aşan nüfusu ile Ankara'nın en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Sincan ilçesi oldukça gelişmiş bir ilçedir. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan eşya depolama hizmetinin en aktif şekilde sunulduğu ilçelerden bir tanesi olan Sincan da bir çok depolama firması hizmet vermektedir. Sincan eşya depolama hizmetinin en büyük depolama alanına sahip olan firması konumundaki Süper Depolama firması her müşteriye cevap verebilecek büyüklükteki depoları ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.Kurumsal Depolama Firması

Ağır Eşya Depolama Hizmeti

Ağır eşya depolama hizmeti her depolama firmasının müşterisine sunduğu bir hizmet değildir. Amatör firmaların depolama alanları genelde oldukça küçük olmaktadır ve yeterli ekipmanları bulunmamaktadır. Faaliyete geçtiğimiz günden beri eşya depolama hizmetini vatandaşlara profesyonel olarak sunmaktayız. Dört farklı büyüklükteki depolarımızda her eşyaya depolama alanı çıkmaktadır. Ayrıca firmamızda bulunan ağır eşya taşıma araçları sayesinde siz değerli müşterilerimize profesyonel ağır eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya Taşıma Ve Depolama Hizmeti

Profesyonel çalışma anlayışından ödün vermeyen firmamız sizlere her türlü hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz yerden alınarak depolama hizmeti veren firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında bulunmaktadır. Eşya taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı depolarımıza profesyonel çalışanlarımız kusursuz şekilde getirmektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha fazla oku...